Udogodnienia dla mikroprzedsiębiorców w Banku Pekao

Dodano: 04-06-2020
Publikator: informacja prasowa

Prawie co czwarta mikrofirma zostaje klientem Pekao za pomocą kanałów zdalnych. Dla tych klientów, Pekao przygotowało elektroniczne ułatwienia: nową wersję aplikacji PeoPay i bankowości elektronicznej, a także promocję - za zdalne otwarcie kontra firmowego można otrzymać od banku 300 zł premii w ramach „1000 zł premii dla firm”.

Konto firmowe można założyć zdalnie, na „selfie”. Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mogą otworzyć Konto Przekorzystne Biznes na komputerze lub na smartfonie - w aplikacji PeoPay. Usługa jest dostępna online 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Z kolei klienci z rachunkiem osobistym w Banku Pekao, mogą otworzyć Konto Przekorzystne Biznes w aplikacji mobilnej PeoPay, w bankowości elektronicznej Pekao24 lub korzystając z infolinii.

– Wszystkie procesy otwierania kont firmowych oraz proponowanych usług w naszym banku przygotowane są tak, aby spełnić oczekiwania klientów. Wykorzystujemy możliwości automatycznego sczytywania danych z bazy CEIDG, a w przypadku dotychczasowego klienta Pekao - również z baz wewnętrznych. Dzięki temu procedury i czynności zarówno po stronie klienta, jak i naszych pracowników, zostały znacząco skrócone i uproszczone. Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mogą otworzyć konto dla swojej firmy zdalnie, na swoim komputerze lub smartfonie, bez wychodzenia z domu – mówi Marcin Kołakowski, dyrektor Biura Zarządzania i Rozwoju Segmentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

Przedsiębiorcy, którzy otworzą rachunek firmowy online mogą liczyć nawet na 1000 zł bonusu w ramach promocji „1000 zł premii dla firm”, która trwa do końca czerwca 2020 r. Dodatkowo, za samo zdalne otwarcie konta mikroprzedsiębiorcy otrzymują premię w wysokości 300 zł.

wstecz