Ubezpieczenie turystyczne od TU Europa dostępne w aplikacji SkyCash

Dodano: 05-07-2017

Towarzystwo ubezpieczeń Europa rozszerza swoją sieć kanałów dystrybucji. Ubezpieczyciel będzie sprzedawał polisy turystyczne poprzez aplikację SkyCash.

- Klienci coraz chętniej korzystają z mobilnych zakupów. Współpraca ze SkyCash to naturalny ruch biznesowy, pozwalający na dotarcie z produktem tam, gdzie jest konsument. Użytkownicy SkyCash wybierają aplikację ze względu na proste i intuicyjne rozwiązania, pozwalające oszczędzić czas i w bezpieczny sposób otrzymać produkt wysokiej jakości. Systematycznie rozwijamy nowe kanały sprzedaży. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii można już kupić naszą polisę turystyczną w kanale mobilnym – mówi Marat Nevretdinov, wiceprezes TU Europa.

Użytkownicy aplikacji SkyCash mogą w prosty i szybki sposób dokonać wyboru i zakupu ubezpieczenia turystycznego. Po kliknięciu w ikonę „Ubezpieczenia Turystyczne” system pomoże użytkownikowi w wyborze wariantu polisy najlepiej dopasowanej do jego sytuacji. W ofercie od TU Europa znajdują się trzy pakiety: mini, opti i maxi - różniące się od siebie sumą ubezpieczenia i zakresem ochrony.

Produkt zapewnia ochronę zarówno w trakcie zagranicznych wyjazdów jak i podróży po Polsce. Ubezpieczenia zostały dopasowane do charakteru wyjazdu. Wśród opcji klient może wybrać: wypoczynek, praca za granicą oraz uprawianie sportów ekstremalnych i wyczynowych. Przy wyborze ubezpieczenia należy też podać kraj, do którego się udajemy, liczbę osób objętych ubezpieczeniem oraz datę wyjazdu.

- Cieszy nas rozwój oferty produktów i marek ubezpieczeniowych w naszej aplikacji. Możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego przez aplikację na smartfony to wygoda, a zarazem doskonałe uzupełnienie naszej bogatej oferty biletowej. Użytkownik w prosty i szybki sposób może zadbać o swoje bezpieczeństwo. Sam proces zakupu ubezpieczeń jest intuicyjny, a opłata realizowana za pośrednictwem portmonetki SkyCash lub karty kredytowej. Daje to większy wybór i komfort dla naszych klientów – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash.

W realizację tego projektu włączyła się spółka I-Direct Ubezpieczenia, która odpowiadała za uproszczenie formularza zakupu i zwiększenia intuicyjności procesu, a także zapewnienia zgodności sprzedaży mobilnej ubezpieczeń z wymogami formalno-prawnymi. 

wstecz