Ubezpieczenie na życie od Nationale-Nederlanden w Raiffeisen

Dodano: 23-05-2017

Od kwietnia w ofercie Raiffeisen Polbanku dostępne jest nowe ubezpieczenie „Ochrona Rodziny”. Nowy produkt jest efektem nawiązanej przez bank i Nationale-Nederlanden współpracy w zakresie dystrybucji ubezpieczeń tzw. samodzielnych, czyli niepowiązanych z produktem bankowym. Dzięki polisie można zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich najbliższych na sumę aż 500 tys. zł.

Ubezpieczenie zapewnia wsparcie na wypadek śmierci, choroby skutkującej hospitalizacją, nieszczęśliwego wypadku, niezdolności do pracy lub samodzielnego życia oraz wsparcie osoby lub osób uprawnionych na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej.

- "Ochrona Rodziny" to produkt, który przygotowaliśmy z myślą o szerokiej grupie klientów - od 18 do 69 roku życia, przy czym ochrona jest świadczona nawet do 75 roku życia. Powinien spotkać się ze szczególnym zainteresowaniem osób posiadających rodzinę i zainteresowanych zapewnieniem jej bezpieczeństwa w przypadku zaistnienia trudnej sytuacji. Co więcej, w ramach świadczeń medycznych udostępniamy klientom możliwość bezpłatnego korzystania z konsultacji lekarzy specjalistów, diagnostyki laboratoryjnej, rehabilitacji oraz pięciu badań specjalistycznych: biopsji, RTG, USG, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. A to wszystko za niewygórowaną składkę miesięczną, której wysokość jest dostosowana od wybranej sumy ubezpieczenia i wieku klienta. Warto zatem skorzystać z tej oferty - mówi Iwona Czępińska, Dyrektor ds. Ubezpieczeń w Raiffeisen Polbanku.

- Cieszymy się ze współpracy z Raiffeisen Polbankiem. Od decyzji o jej nawiązaniu do momentu opracowania oferty produktowej dla klientów i szkolenia około tysiąca doradców banku minęło niespełna 8 tygodni – mówi Michał Hucał, Członek Zarządu Nationale-Nederlanden. - Dzięki dobrym i prostym produktom oraz odpowiednim narzędziom wspierającym ich sprzedaż, jesteśmy dla banków atrakcyjnym partnerem. Potrafimy w szybki i elastyczny sposób dopasować się do oczekiwań i potrzeb klienta – dodaje.

wstecz