Ubezpieczenia z mikroskładką od UNIQA w aplikacji SkyCash

Dodano: 10-05-2017

Już od marca br. użytkownicy aplikacji SkyCash mają możliwość wykupić nowe ubezpieczenia z mikroskładką od UNIQA: Podróżuj bezpiecznie i Parkuj bezpiecznie. Produkty te są ściśle dopasowane do usług aplikacji mobilnej SkyCash.

- Użytkownik aplikacji mobilnej SkyCash, który przy pomocy aplikacji wykupi usługę mobiParking lub usługę Bilet przez aplikację mobilną może dokupić ubezpieczenia UNIQA. To proste produkty, bez żadnych gwiazdek, a składka ubezpieczeniowa jest precyzyjnie dostosowana do czasu ochrony – wyjaśnia Bartosz Słupski, dyrektor Departamentu Sprzedaży – Kanały Alternatywne UNIQA.

Podróżuj bezpiecznie to ubezpieczenie NNW pasażera na czas podróży komunikacją miejską, podmiejską i międzymiastową. Użytkownik aplikacji, który wraz z biletem wykupi ochronę, może liczyć na 6 tys. zł zwrotu kosztów leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oraz 100 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu. Składka za ubezpieczenie NNW pasażera na czas podróży wynosi już od 49 gr.

Parkuj bezpiecznie to ubezpieczenie auta na czas postoju w strefie płatnego parkowania od uszkodzenia szyb, zamków i wnętrza przy próbie włamania oraz od kradzieży tablic rejestracyjnych. Użytkownik aplikacji, który wraz z usługą mobiParking wykupi ubezpieczenie zyskuje do 5 tys. zł zwrotu kosztów naprawy pojazdu. Składka za takie ubezpieczenie zaczyna się już od 99 gr.

- Do tego klient płaci tylko za okres korzystania z usługi SkyCash. Nie musi podpisywać umowy na długi okres i opłacać w tym czasie składki – mówi Bartosz Słupski.

- To już kolejne ubezpieczenia, które oferujemy w aplikacji. Cieszy nas rozwój tej oferty dla użytkowników. W prosty i szybki sposób mogą bowiem zadbać o swoje bezpieczeństwo. Do tego proces zakupu ubezpieczeń jest intuicyjny, a opłata realizowana za pośrednictwem dostępnych form płatności – portmonetki SkyCash lub karty kredytowej – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash.

W lipcu 2016 r. w aplikacji SkyCash pojawiło się pierwsze ubezpieczenie UNIQA – polisa turystyczna (czytaj więcej: Ubezpieczenie UNIQA w aplikacji SkyCash). Od lutego br. użytkownicy aplikacji mogą również zakupić ubezpieczenie komunikacyjne OC z płatnością rozłożoną nawet na 12 rat (czytaj więcej: Ubezpieczenie OC od UNIQA w aplikacji SkyCash).

- Projekt realizuje nowy departament zajmujący się sprzedażą kanałami alternatywnymi. UNIQA stawia na współpracę z partnerami w ramach programów affinity, wykorzystując różne kanały oferowania usług czy produktów, w tym sprzedaż on-line. W tym kanale sprzedaży stawiamy na produkty szyte na miarę, wykorzystujące innowacyjne narzędzia – mówi Bartosz Słupski.

Jak podaje ubezpieczyciel, w projekt zaangażowały są również spółki I-Direct Ubezpieczenia oraz i-Direct Brokers, które specjalizują się w dostarczaniu produktów ubezpieczeniowych dla mobilnych kanałów sprzedaży.

Tagi: it
wstecz