Ubezpieczenia LINK4 w aplikacji Yanosik

Dodano: 14-11-2019
Publikator: informacja prasowa

Użytkownicy aplikacji Yanosik mogą skorzystać z oferty ubezpieczeń komunikacyjnych Link4 za pośrednictwem porównywarki KioskPolis.pl, bez konieczności przekierowania na zewnętrzne serwery.

Możliwość zakupu i opłacenia ubezpieczenia w jednym miejscu jest efektem współpracy operatora aplikacji z porównywarką ubezpieczeń KioskPolis.pl.

– Nasze dotychczasowe doświadczenia z Kioskiem Polis są bardzo pozytywne, dlatego cieszy nas, że dzięki tej współpracy będziemy mogli zaadresować naszą ofertę do jeszcze szerszego grona klientów. Dla nas ważne są przede wszystkim doświadczenia klientów, czyli intuicyjność rozwiązania i jego prostota. Taka filozofia zbieżna jest z naszym podejściem do procesu sprzedażowego –  tłumaczy Mariusz Rosa, Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji w LINK4.

Z porównywarki KioskPolis.pl, a tym samym z oferty LINK4, może już skorzystać ponad 1,5 miliona użytkowników aplikacji Yanosik. Za jej pomocą kierowcy otrzymują informacje o sytuacji na drodze, w tym m.in. o: wypadkach, utrudnieniach, fotoradarach czy kontrolach prędkości.

– Idea, która od samego początku przyświeca naszej porównywarce, to intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo, zarówno przy porównaniu, jak i przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego. Osiągnięcie tego efektu nie byłoby możliwe bez zastosowania najnowszych technologii, a takimi dysponujemy w KioskPolis.pl – podkreśla Wojciech Fronckiewicz, Prezes Zarządu KioskPolis Holding S.A.

Tagi: oc, polisa, ac
wstecz