Ubezpieczenia komunikacyjne od UNIQA w ofercie Providenta

Dodano: 24-05-2021
Publikator: informacja prasowa

Firma pożyczkowa Provident poszerza swoją ofertę produktów finansowych. W sprzedaży pojawią ubezpieczenia komunikacyjne, dostarczane przez TU UNIQA.

- Jako lider na rynku pożyczkowym dostosowujemy oferowane przez nas produkty i usługi do nowej rzeczywistości. Badania prowadzone przez Providenta na międzynarodowych rynkach – w tym w Polsce – utwierdzają nas, że klienci poszukują szerszej oferty niż produkty pożyczkowe. Dlatego chcemy skorzystać z dotychczasowej doskonałej kilkuletniej współpracy z firmą UNIQA i poszerzyć portfolio polis o ubezpieczenia komunikacyjne. Jest to kolejny krok do poszerzania grona firm z sektora finansowego, z którymi chcemy wspólnie oferować produkty i usługi finansowe dopasowane do potrzeb naszych klientów - podkreśla Katarzyna Szerling, Dyrektor ds. Marketingu i Członek Zarządu w Provident Polska.

W ofercie znajdą się m.in. ubezpieczenia OC, AC oraz usługi assistance. Produkty będą dystrybuowane przez ponad 2,5 tys. doradców Providenta uprawnionych do wykonywania czynności agencyjnych. Z oferty będą mogli skorzystać zarówno obecni klienci firmy pożyczkowej (ok. 600 tys. osób), jak i osoby, które wcześniej nie korzystały z usług Providenta. Co istotne, zakup ubezpieczenia nie wymaga uprzedniego zaciągnięcia pożyczki. Ofercie towarzyszy promocja. Na osoby, które zdecydują się zawrzeć umowę OC lub OC i AC  do 13 sierpnia br., czeka 100 zł nagrody.

- Klienci Providenta mogą ubezpieczyć swój samochód, korzystając z przygotowanej oferty. Konsultanci i doradcy klienta pomogą wybrać ofertę OC lub OC i AC, a także ustalić częstotliwość płatności. Oprócz dostępu do interesującej gamy produktów, klienci mają okazję skorzystać z promocji. Obecnie, dla tych, którzy zawrą umowę OC lub OC i AC do 13 sierpnia br. proponujemy promocję Moto Zysk II i oferujemy 100 zł nagrody - mówi Izabela Knyziak-Janikowska, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży w UNIQA.

wstecz