TU Europa rozpoczęła sprzedaż ubezpieczeń turystycznych w bankomatach Euronetu

Dodano: 16-08-2017

6 tys. bankomatów Euronetu zostanie wyposażone w dodatkową usługę zakupu ubezpieczenia turystycznego od TU Europa. Bankomaty umożliwiające realizację tej usługi będą zlokalizowane na lotniskach, dworcach kolejowych i przejściach granicznych.

– Zdarza się, że nie zawsze jest czas, aby w odpowiedni sposób przygotować się do wyjazdu, np. wykupując ubezpieczenie, które ochroni przed ewentualnymi skutkami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń. Bankomaty Euronet to urządzenia, które cechuje dogodna lokalizacja i całodobowa dostępność przez 7 dni w tygodniu, bez względu na region Polski. Systematycznie przyzwyczajamy Polaków do tego, że bankomat to urządzenie wielofunkcyjne, nie tylko do wypłaty gotówki. Teraz przyszedł czas na ubezpieczenie podróżne – tłumaczy Lech Kulesza, kierownik sprzedaży produktów innowacyjnych w Euronet Polska.

Zakup polisy będzie prosty i intuicyjny. Po włożeniu karty do urządzenia na pulpicie pojawi się nowa usługa. Po jej wyborze klient zostanie poproszony o wskazanie odpowiedniego wariantu polisy i podanie podstawowych danych osób, które chce ubezpieczyć (imię i nazwisko, PESEL i data urodzenia). Jak podaje operator sieci bankomatów, do zakupu polisy turystycznej potrzebny jest telefon komórkowy z dostępem do internetu.

Przeczytaj cały artykuł
wstecz