TFI PZU uruchomiło PPK już u 6,5 tys. pracodawców 

Dodano: 28-08-2020
Publikator: informacja prasowa
Kategorie :

Jak podało TFI PZU w komunikacie prasowym, spółka zawarła już 6,5 tys. umów o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi z pracodawcami.

– Atrakcyjna oferta, możliwość zdalnego zawarcia umowy i wszechstronne wsparcie, które oferujemy pracodawcom przy wdrażaniu PPK przynosi imponujące efekty – mówi wiceprezes TFI PZU Marcin Żółtek.

Jego zdaniem, dla pracodawców wartość stanowi też udzielana pomoc przy uruchamianiu programu w organizacji jak i jego bieżącej obsłudze.

– Oferowany przez nas internetowy serwis ppk.pzu.pl umożliwia przesyłanie list pracowników, list ich wpłat i dyspozycji. Co więcej, automatycznie kontroluje wprowadzane dane i sygnalizuje błędy. Z powodzeniem zdaje egzamin, także w trudnym okresie, gdy z powodu pandemii koronawirusa możliwość zdalnej obsługi jest nie tylko udogodnieniem, ale i koniecznością – dodaje Żółtek.

W pierwszym etapie wprowadzania PPK wśród największych organizacji, ofertę TFI PZU wybrały m. in. Orlen, Energa, Kler, PKP i PKP Intercity, Orbis, Polskie Radio, Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol, Wittchen i Vistula.

wstecz