Sprostowanie do publikacji z dnia 7 stycznia 2021 r. pt. „Plany nowego prezesa Generali Polska”

Dodano: 08-01-2021

W artykule „Plany nowego prezesa Generali Polska”, opublikowanym na portalu beinsured.pl w dniu 5 stycznia 2021 r., błędnie poinformowaliśmy jakoby Generali zamierzało zrezygnować ze współpracy z multiagencjami w zakresie dystrybucji ubezpieczeń. Oświadczamy, że jest to informacja nieprawdziwa i jako taka nie powinna nigdy zostać opublikowana.

Za ten błąd serdecznie przepraszamy czytelników beinsured.pl oraz wszystkie osoby i firmy, które wprowadziła ona w błąd. Nasze przeprosiny kierujemy też w stronę Generali. Poniżej publikujemy oświadczenie zakładu ubezpieczeń w kwestii współpracy z multiagencjami. 

Multiagenci to ważny partner Generali

Dla Generali multiagenci są bardzo ważnym partnerem, dlatego stale rozwijamy współpracę z nimi i koncentrujemy się na dystrybucji produktów za ich pośrednictwem.

Prezes Generali Roger Hodgkiss podkreśla, że celem firmy jest sprzedaż wszystkich produktów we wszystkich kanałach. Już od lat multiagenci, współpracujący z Generali, z sukcesem pomagają swoim klientom w doborze ubezpieczeń na życie. Natomiast, realizując strategię „All Products, All Brands, All Channels”, już wkrótce również sieć agentów wyłącznych Generali, wyspecjalizowana w „życiówce”, będzie sprzedawała ubezpieczenia majątkowe. Rozwijamy wszystkie kanały dystrybucji, chcąc zapewnić maksymalny komfort naszym klientom. To ważne, żeby mogli kupować ubezpieczenia tak, jak chcą. Większość z nich potrzebuje porady i wiedzy agenta przy wyborze właściwej ochrony, dlatego systematycznie zwiększamy dostępność wszystkich produktów Generali w tym kanale dystrybucji.

wstecz