Santander wspiera e-commerce klientów firmowych

Dodano: 31-12-2020
Publikator: informacja prasowa

Santander Bank Polska przygotował promocję we współpracy z portalem Sprzedajemy.pl, w ramach której biznesowi klienci banku będą mogli otrzymać nawet 2000 zł na reklamę i pozycjonowanie ogłoszeń w serwisie.

– Pandemia COVID-19 znacznie zwiększyła znaczenie rynku e-commerce – to prawdziwy przełom w handlu. Polacy chętniej kupują online, dlatego tym bardziej istotne jest dziś pomaganie firmom, które chcą przenieść sprzedaż do sieci. W związku z przyspieszeniem rozwoju tego sektora, zapewnienie ruchu na stronach sprzedażowych staje się dla przedsiębiorców coraz większym wyzwaniem, co sprawia, że istotne jest inwestowanie w promocję. Nasza współpraca z serwisem Sprzedajemy.pl odpowiada na te wyzwania – mówi Piotr Mieczkowski, Dyrektor Digital SME w Santander Bank Polska.  

W ramach promocji każdy przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, i posiadający konto w Santanderze, po pozytywnej weryfikacji otrzymuje kod, który po wpisaniu na platformie, zasili konto firmy w Sprzedajemy.pl kwotą 1000 zł na reklamę i pozycjonowanie ogłoszeń w serwisie. Dodatkowo nowi klienci tej platformy otrzymają kolejne 1000 zł w ramach promocji „Otwórz Sklep” (organizatorem promocji jest Sprzedajemy.pl).

wstecz