„Samoobsługa szkody” – nowa aplikacja od PZU

Dodano: 30-11-2016
Kategorie :

PZU wprowadził „Samoobsługę szkody” – nową aplikację internetową do samodzielnej kalkulacji kosztów naprawy samochodu i uszkodzonego mienia. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Ubezpieczyciel zapewnia, że jest to prosta w użyciu aplikacja, za pomocą której jego klienci będą mogli wyliczyć każdą stratę na mieniu – samochodzie, domu, mieszkaniu czy ogrodzie. Nowo wprowadzona usługa ma zapewnić szybkość i prostotę, nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, posiada odpowiednie zabezpieczenia i gwarantuje natychmiastowe wsparcie.

– Strategia Grupy PZU do 2020 roku zakłada koncentrację na obszarze kosztowym, innowacjach oraz wzroście. PZU silniej skupi się na rentowności biznesu ubezpieczeniowego oraz rozwoju innowacyjnych narzędzi w zakresie zarządzenia biznesem i obsługi klienta. Jestem przekonany, że poprzez udostępnienie tej usługi naszym klientom, wyznaczymy nowy i innowacyjny standard Obsługi Szkód – mówi Roman Pałac, członek zarządu PZU Życie.

Przeczytaj cały artykuł
Tagi: pojazd, szkoda, koszt
wstecz