Rower na raty, ubezpieczenie gratis – nowa oferta Credit Agricole

Dodano: 19-04-2021
Publikator: informacja prasowa

Trwająca pandemia przyczyniła się do wzrostu zainteresowania jednośladami. Widząc ten trend, Bank Credit Agricole przygotował kredyt na zakup roweru. Klienci, którzy skorzystają z oferty, otrzymają bezpłatne, roczne ubezpieczenie od kradzieży nowego sprzętu.

– Już po raz trzeci z naszymi partnerami handlowymi przygotowaliśmy ofertę darmowego ubezpieczenia, przy zakupie roweru na raty. Od tego roku ubezpieczyć można też rowery elektryczne. Polisa obejmuje kradzież i rabunek i jest ważna przez rok. Bardzo pozytywny odbiór oferty w poprzednich latach pokazuje, że to trafna odpowiedź na oczekiwania klientów. Jednocześnie, jako bank dbający o środowisko naturalne, promujemy ekologiczne środki transportu – podkreśla Paweł Kosior, manager wsparcia sprzedaży z Credit Agricole.

Zawarcie umowy kredytu na zakup roweru jest równoznaczne z rozpoczęciem ubezpieczenia. Na razie bank udostępnia klientom bezpłatne, roczne ubezpieczenie od kradzieży. Ubezpieczenie dostarcza Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń. Oferta zakupu roweru z finansowaniem jest dostępna u partnerów handlowych Credit Agricole.

wstecz