Rezygnacja z podróży All Risk: ubezpieczenie od AXA i eSky.pl

Dodano: 18-06-2020
Publikator: informacja prasowa

AXA Partners i eSky.pl wprowadzają wspólny produkt: ubezpieczenie Rezygnacja z podróży All Risk, które pozwala na bezpieczne i komfortowe planowanie podróży lotniczych, uwzględniając możliwość rezygnacji z podróży z różnych powodów, w tym zachorowania na COVID-19.

Nowy produkt umożliwia rezygnację z podróży m.in. z powodów prywatnych, zdrowotnych i zawodowych. Podstawą do wniosku o rezygnację i zwrot kosztów za bilety lotnicze mogą być: utrata pracy, cofnięcie wniosku urlopowego, zmiana terminu ważnej konferencji oraz egzaminu, zachorowanie ubezpieczonego lub bliskich (w tym na COVID–19), zaostrzenie choroby przewlekłej, komplikacje w ciąży, nagła choroba zwierząt domowych, poważna szkoda rzeczowa, kradzież dokumentów. Jedynym warunkiem jest udokumentowanie zaistniałych okoliczności.

- Sytuacja rynkowa w ostatnich miesiącach pokazała nam, jak ważna dla klientów jest elastyczność w planowaniu podróży. Zdecydowaliśmy się na współpracę z wiarygodną i chętnie wybieraną firmą ubezpieczeniową, jaką jest AXA Partners. Wierzymy, że nowe ubezpieczenie zwiększy poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas planowania podróży. Klienci mogą chcieć zrezygnować z podróży w różnych przypadkach, a taryfy, zwłaszcza w tanich liniach, nie zawsze lub bardzo rzadko umożliwiają zwrot za niewykorzystany bilet lotniczy – mówi Łukasz Neska, Wiceprezes w eSky.pl.

Ubezpieczenie jest dostępne dla lotów rezerwowanych od 1lipca 2020 roku na eSky.pl.

wstecz