Raty Od.nowa – produkt Banku BNP Paribas dostępny na Allegro

Dodano: 04-12-2020
Publikator: informacja prasowa

BNP Paribas, we współpracy z Allegro, do końca grudnia br. będzie promował Raty Od.nowa - limit odnawialny z RRSO 0%, który pozwoli klientom wielokrotnie korzystać z zakupów na raty.

- Koniec roku to zwyczajowo czas wzmożonych zakupów, które w tym roku szczególnie chętnie Polacy będą robić online. Wychodzimy naprzeciw tym trendom i proponujemy wygodne rozwiązanie finansowe – limit odnawialny, z którego można korzystać wielokrotnie bez konieczności składania za każdym razem nowego wniosku. Nasza współpraca z Allegro trwa już ponad dwa lata. Obecna akcja promocyjna to pierwsza tak duża kampania marketingowa w zakresie sprzedaży limitu odnawialnego Raty Od.nowa, którą prowadzimy wspólnie – mówi Radosław Ponichtera, Dyrektor Departamentu Kluczowych Klientów w Banku BNP Paribas.

Klientom korzystającym z Rat Od.nowa Banku BNP Paribas zostaje przyznany limit, w ramach którego mogą kupować towary na Allegro. Transakcje zostają rozłożone na nieoprocentowane raty. Wnioskując tylko raz można wielokrotnie robić zakupy w ramach otrzymanego limitu. W ramach promocji, do 3 stycznia 2021 r. pierwsza rata w planie ratalnym zostanie odroczona o 30 dni.

wstecz