Rankomat.pl uruchomił nową porównywarkę dla właścicieli jednośladów

Dodano: 23-06-2021
Publikator: informacja prasowa

Porównywarka ubezpieczeń rankomat.pl przygotowała specjalną ofertę dla właścicieli jednośladów. Za jej pośrednictwem motocykliści mogą porównać ceny ubezpieczeń OC, AC, assistance i NNW od 4 towarzystw ubezpieczeniowych.

Na stronie rankomat.pl kierowcy mogą zapoznać się z produktami ubezpieczeniowymi, porównać je pod względem ceny i oferowanego zakresu ochrony, a także dokonać zakupu wybranego ubezpieczenia.

- Dzięki wprowadzonym zmianom na rankomat.pl właściciele jednośladów zyskują możliwość łatwego porównania zarówno cen, jak i zakresu ubezpieczenia motocykla od kilku ubezpieczycieli. Porównanie ofert i zakup ubezpieczenia zajmuje zaledwie kilka minut, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy wsparcie poprzez naszych agentów ubezpieczeniowych dostępnych telefonicznie i za pośrednictwem e-maila. Pozwala to oszczędzać i czas i pieniądze, które pewnie każdy motocyklista woli przeznaczyć na utrzymanie motocykla oraz podróże - mówi Tomasz Masajło, prezes rankomat.pl.

W nowej porównywarce są dostępne produkty od Benefia, Generali, Proama i Wiener (bez skuterów). W planach jest rozszerzenie o kolejne towarzystwa oraz produkty. Na razie w ten sposób można nabyć ubezpieczenie OC, AC, assistance i NNW.

wstecz