PZU wystartowało z nową ofertą kompleksowej ochrony samochodu

Dodano: 13-10-2021
Publikator: informacja prasowa

PZU oferuje nową ofertę PZU Auto AC, która zapewni kompleksową ochronę samochodu. Ubezpieczyciel proponuje skorzystać z dodatkowych pomocnych usług w ramach polisy, a dla nowych klientów zapewni zniżki aż do 28 proc.

PZU ruszyło z kampanią marketingową promującą ofertę kompleksowego ubezpieczenia pojazdu. W ramach polisy PZU Auto AC, samochód klienta nie tylko zostanie objęty całkowitą ochroną, ubezpieczyciel proponuje również skorzystać z dodatkowych usług assistance takich, jak Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny. Za pośrednictwem tych opcji, zainteresowany klient otrzyma wsparcie w różnego rodzaju sytuacjach życiowych – od holowania auta, przez organizację pojazdu zastępczego czy rezerwację noclegu, aż po pomoc w powrocie do zdrowia po wypadku. W ostatnim przypadku ochrona obejmie badania diagnostyczne, leczenie oraz rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce.

− Z polisą PZU Auto AC kierowca ma zapewniony spokój, niezależnie od tego, co spotka go na drodze czy parkingu. Nasze ubezpieczenie chroni w sytuacjach, których dziś nawet nie potrafimy sobie wyobrazić takie jak wypadek, kradzież, gradobicie czy zniszczenie przewodów przez gryzonie. Konsultanci PZU służą pomocą 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Nieważne, czy problem jest mały czy duży, zdarzył się w Polsce czy za granicą. – wyjaśnia Tomasz Piekarski, dyrektor Biura Produktów Komunikacyjnych PZU.

Zakupu ubezpieczenia PZU Auto AC można dokonać w formie zdalnej za pomocą serwisu mojePZU lub poprzez infolinię, a także w 400 oddziałach ubezpieczyciela w całej Polsce. Co więcej, dla nowych klientów jest dostępna zniżka, która może wynieść do 28 proc. W tym celu należy wykupić pakiet OC, AC lub NNW.

Kampania reklamowa PZU Auto AC jest prowadzona za pośrednictwem kanałów social media ubezpieczyciela oraz internetu i potrwa do 11 listopada bieżącego roku.

wstecz