PZU wprowadza system płatności za ubezpieczenia majątkowe

Dodano: 23-11-2021
Publikator: informacja prasowa

PZU udostępnia swoim klientom wyjątkowe rozwiązanie na polskim rynku ubezpieczeń majątkowych. Od teraz klienci ubezpieczyciela będą mogli zapłacić za wszystkie swoje polisy jednym wspólnym przelewem.

Unikatowa inicjatywa ubezpieczyciela dotyczy najpopularniejszych polis takich jak ubezpieczenie samochodu, domu, zdrowia, dzieci, NNW oraz OC w życiu prywatnym. Oferta polega na rozwiązaniu abonamentowym, dzięki któremu klienci będą mogli rozłożyć wszystkie swoje składki do spłaty na 12 miesięcy i wypłacać je jednym wspólnym przelewem raz na miesiąc. 

− W dzisiejszych czasach ważne jest, by klienci mieli wybór nie tylko zakresu ubezpieczenia, ale również formy płatności za nie. Abonamenty to unikatowe rozwiązanie na rynku ubezpieczeń, dlatego w kampanii zachęcamy do korzystania z tej formy płatności za ubezpieczenia PZU – powiedział Michał Lutostański, dyrektor biura marketingu w PZU.

Przed każdą płatnością ubezpieczyciel będzie przysyłał emailem link do płatności do wyboru: natychmiastowym przelewem, BLIKIEM lub kartą.

− Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i udostępniamy im sposób płatności, do jakiego są przyzwyczajeni na przykład przez operatorów komórkowych. Teraz również ubezpieczenia będą mogli opłacać w miesięcznym abonamencie, a przelewy wykonywać wygodnie, z komórki, na przykład w czasie jazdy autobusem. Dzięki naszemu rozwiązaniu składka za polisę przestanie stanowić coroczne wysokie obciążenie dla domowego budżetu – mówi Jakub Orlicz, kierownik projektu abonamentowego.

Pomocja nowego systemu płatności potrwa od 22 listopada do 22 grudnia bieżącego roku za pośrednictwem internetu, radia oraz prasy. Za zakup mediów w ramach kampanii marketingowej jest odpowiedzialny dom mediowy Sigma Bis. Wszystkie kreacje kampanii zostały przygotowane wewnętrznie przez PZU.

wstecz