PZU uruchamia program lojalnościowy dla akcjonariuszy indywidualnych

Dodano: 07-09-2021
Publikator: informacja prasowa

PZU startuje z programem lojalnościowym skierowanym do inwestorów indywidualnych. Będą oni mieli możliwość uzyskania 20 proc. zniżki na flagowe produkty ubezpieczeniowe oraz nawet 100 proc. zniżki na członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych.

Największy polski ubezpieczyciel na rynku uruchamia program lojalnościowy pod nazwą Moje Akcje PZU. Inicjatywa zapewni akcjonariuszom indywidualnym atrakcyjny pakiet zniżek na ubezpieczenia auta, domu czy podróży. Co więcej, każdy uczestnik Moje Akcje PZU będzie mógł skorzystać ze 100 proc. zniżki na członkostwo podstawowe i 50 proc. zniżki na członkostwo rozszerzone w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych oraz otrzyma dostęp do materiałów szkoleniowych dotyczących biznesu PZU. Udział w programie będą mogli wziąć również klienci Biura Maklerskiego Pekao SA.

– Grono inwestorów indywidualnych PZU stale rośnie. Na koniec 2020 roku ich udział w akcjonariacie wynosił już 8,5 proc. By docenić naszych inwestorów uruchamiamy program lojalnościowy mocno związany z elementem kapitałowym i obecnością PZU na giełdzie. W pierwszej edycji przygotowaliśmy dla uczestników zniżki na nasze flagowe produkty w obszarze majątkowym. W kolejnych będziemy chcieli rozszerzać program o kolejne rozwiązania, które oferujemy w ramach Grupy. Program Moje Akcje PZU, który dziś oddajemy naszym akcjonariuszom, zbudowaliśmy bazując na ich opinii i potrzebach, jednocześnie zostawiając miejsce dla dalszego rozwoju – mówi dr hab. Beata Kozłowska-Chyła, prezes PZU.

– Cieszymy się, że razem z PZU, które jest naszym strategicznym, wiodącym akcjonariuszem i jednocześnie ważnym partnerem biznesowym, możemy wziąć udział w tym ciekawym przedsięwzięciu. Klienci Biura Maklerskiego Pekao, którzy posiadają akcje PZU, nie tylko są współwłaścicielami jednej z największych polskich firm, ale mogą zyskać też dodatkowe korzyści i dostęp do specjalistycznej wiedzy. To cenna inicjatywa, która służy rozwojowi polskiego rynku kapitałowego i wzmacnia społeczność indywidualnych inwestorów – mówi Leszek Skiba, prezes Banku Pekao.

Po spełnieniu warunków uczestnictwa, członkowie programu Moje Akcje PZU będą mogli kupić ubezpieczenia z rabatem 10 proc., a po roku uczestnictwa aż o 20 proc. taniej. Zniżki obejmują ubezpieczenie PZU Auto: AC, OC, NNW Max, ubezpieczenie PZU Gospodarstwo Rolne: Budynki Obowiązkowe, OC Obowiązkowe Rolnika, Mienie, NNW, ubezpieczenie PZU Dom, ubezpieczenie PZU NNW oraz ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer.

– Poza kolejnym krokiem w naszej współpracy na rzecz ciekawych rozwiązań dla wspólnych klientów oraz dalszego rozwoju rynku kapitałowego, jesteśmy dodatkowo dumni, że cały program został zbudowany w duchu poszanowania ekologii, cały proces jest zdigitalizowany i może się odbywać bez konieczności wykorzystywania dokumentów papierowych – dodaje Jarosław Fuchs, wiceprezes Banku Pekao.

wstecz