PZU rozpoczęło promocję AC z opcją Auto Non Stop

Dodano: 02-11-2016

Wraz z początkiem listopada PZU rozpoczęło kampanię promocyjną ubezpieczenia AC z opcją Auto Non Stop. Usługa gwarantuje możliwość korzystania z pojazdu zastępczego przez cały okres naprawy uszkodzonego pojazdu.

- Chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie bezpieczeństwa. Dlatego, aby ochronić ich przed nieprzyjemnościami związanymi z uszkodzeniem i unieruchomieniem pojazdu, umożliwiamy rozszerzenie pakietu AC o opcję Auto Non Stop. Problem z pojazdem nie musi wywracać życia do góry nogami. PZU zapewnia auto zastępcze natychmiast i – co podkreślam – na cały czas trwania naprawy uszkodzonego pojazdu – mówi Tomasz Piekarski, dyrektor ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU.

Usługa Auto Non Stop obejmuje dostarczenie zastępczego auta na miejsce awarii i odholowanie zepsutego pojazdu do warsztatu mechanicznego. „Nie musisz zmieniać planów i zastanawiać się, jak dotrzesz do celu podróży. Otrzymasz do dyspozycji komfortowe i ekonomiczne auto” – przekonuje ubezpieczyciel.

Spoty reklamujące produkt będą emitowane w telewizji i kinach sieciowych. Także promocja będzie prowadzona w radio, prasie, nośnikach OOH, Internecie i oddziałach PZU oraz u agentów. Akcja promocyjna potrwa do lutego 2017 roku.

Tagi: pojazd, ac
wstecz