PZU promuje bezpieczne zachowania wśród dzieci

Dodano: 04-07-2017

PZU rusza z akcją promującą bezpieczne zachowania wśród dzieci. Niestraszki PZU pojawią się w sześciu nadmorskich kurortach: Juracie, Jastarni, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Karwi i Łebie. Zabawy i akcje edukacyjne trwać będą przez całe wakacje. To największa tego typu wakacyjna akcja organizowana przez ubezpieczyciela.

W ramach akcji zorganizowanych zostanie 60 bezpłatnych edukacyjnych przedstawień „Nowe przygody Niestraszków”. Dzięki ubezpieczycielowi pojawią się również Strefy Dziecięce z animatorami prowadzącymi zabawy i konkursy oraz spotkania edukacyjne poświęcone bezpieczeństwu. W Łebie natomiast, w miasteczku ruchu drogowego PZU będzie promować bezpieczne zachowania na drodze.

– Wakacje to czas podróży i świetnej zabawy. Podczas letnich przygód musimy jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa - mówi Marek Baran, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PZU. – W naszych kurortach nad morzem wspólnie z dziećmi i rodzicami będziemy przypominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W wakacje nie może jednak być mowy o sztywnych lekcjach – dlatego proponujemy naukę w najlepszej możliwej formie, czyli poprzez zabawę – dodaje.

wstecz