PZU jest partnerem poradnika podróżniczego Krzysztofa Gonciarza na YouTube

Dodano: 15-09-2017

PZU jest partnerem filmu „Poradnik podróżniczy Krzysztofa Gonciarza”, youtubera, jednego z najbardziej znanych twórców internetowego video w Polsce, autora kanałów podróżniczo – lifestylowego oraz komediowego, które subskrybuje ponad milion widzów. W ciągu dwóch dni film obejrzało 75 tys. internautów.

– Nawiązując współpracę z Krzysztofem Gonciarzem chcieliśmy oczywiście zwrócić uwagę na nasze ubezpieczenie turystyczne, ale także zachęcić wszystkich wyjeżdżających za granicę do ubezpieczania się. Dodatkowo zależało nam, by zainspirować młodych ludzi do realizacji marzeń i szukania własnych ścieżek w życiu. W filmie zawarte są porady zapalonego podróżnika – kogoś kto ma ogromną pasję i potrafi w inspirujący sposób przekazać wiedzę zaczerpniętą z własnych doświadczeń – mówi Marek Baran, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PZU.

Poradnik zawiera praktyczne wskazówki, jak podróżować i poznawać kulturę, klimat, ludzi w najdalszych zakątkach świata. W filmie znalazły się fragmenty zarejestrowanych podróży m.in. do Izraela, Hongkongu, Grenlandii, Islandii i Stanów Zjednoczonych.

– Im więcej świata poznawałem, tym bardziej uciekałem mimowolnie od gier wideo, od fikcyjnych opowieści, bo uznawałem, że świat rzeczywisty nie jest wcale mniej ciekawy. Można go zobaczyć, poczuć. Podczas podróży okazuje się, że to co dla ciebie jest najzwyklejsze na świecie, dla kogoś może być niezwykłym doświadczeniem. I to jest piękne. Dlatego chcę tego świata zobaczyć jak najwięcej i pokazać jak najwięcej – mówi Krzysztof Gonciarz.

Autor filmu, podczas tworzenia poradnika objęty był ochroną ubezpieczeniową dzięki polisie turystycznej PZU Wojażer.

wstecz