PZU i youtuberzy przygotowali poradnik dot. bezpieczeństwa

Dodano: 19-07-2017

PZU wraz z twórcami popularnonaukowego kanału na YouTube emce kwadrat w filmie „Ten film może kiedyś uratuje Ci życie” radzi jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach. Materiał wideo w ciągu zaledwie doby od premiery obejrzało ponad 350 tys. osób.

Z filmu internauci dowiedzą się między innymi jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zdarzyć się w każdym domu - jak zgasić płonącą kuchenkę, wydostać się z ogarniętego pożarem budynku czy wezwać pomoc w potrzebie.

- Takie rzeczy po prostu trzeba wiedzieć, bo jak trafnie zauważają twórcy emce kwadrat, może to kiedyś uratować Ci życie. PZU wspólnie z popularnymi youtuberami chce docierać z tą pożyteczną wiedzą do jak największej liczby internautów – mówi Marek Baran, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PZU.

- Uważamy, że otaczający nas świat jest niesamowity i lubimy dowiadywać się jak działa. Najczęściej po prostu sami jesteśmy czegoś ciekawi i szukamy odpowiedzi, wyjaśnienia, "Jak?", "Dlaczego?" – mówią Huyen i Marcin, twórcy kanału emce kwadrat.

wstecz