Produkcja BeInObiektywnie - czyli słów kilka o naszym kanale na YouTube

Dodano: 11-05-2020

Ile mamy wyświetleń? Które filmy spotkały się z najlepszym odbiorem? Jak nazywa się nasz kanał? BEINSURED PL - nasz kanał YouTube od dwóch lat ma stałą ramówkę, a w tym krótkim artykule przypomnimy nasze najlepsze produkcje i po krótce przedstawimy, co nagrywamy.

Na początek kilka liczb: 20.600, 1.400 i 155. Zaczniemy od ostatniej, 155 – to liczba osób, które zasubskrybowały nasz kanał. 1.400 – to liczba godzin, którą spędzono na oglądaniu naszych materiałów. To nieco ponad 58 dni ciągłego oglądania beinsured! Na koniec największa z nich: 20.600; czyli suma wyświetleń naszych filmów.

Co nagrywamy? Na kanale beinsured głównym formatem jest BeInObiektywnie, który skupia się przede wszystkim na wywiadach związanych z rynkiem finansowym. O czym rozmawiamy? O wszystkim, co może zainteresować naszych widzów. Od zmian w prawie po innowacyjne rozwiązania, które usprawnią pracę nie tylko przedstawicielom rynku, ale i każdemu pracodawcy.

W 2020 r. ruszyliśmy z nowym formatem - #Raport prawny. W tych krótkich filmach przedstawiamy subiektywny wybór najważniejszych zmian w prawie. Skupiamy się na kilku dziedzinach, m.in.: ubezpieczeniach, prawie pracy, prawie własności intelektualnej czy prawie zamówień publicznych. W roli prowadzących i konsultantów merytorycznych występują prawnicy z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI. Obejrzenie takiego podsumowania to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą być na bieżąco. Wszystkie odcinki można znaleźć na playliście: https://www.youtube.com/playlist?list=PLsNtwcjhw8fx8ndgeSSMJOJmk0F6pUn00

Agencja Momencik. Polecamy przypomnienie sobie tego filmu, a jeżeli jeszcze go nie oglądaliście – zapoznanie się z nim jak najszybciej. Dlaczego? Prawdopodobieństwo śmiania się do rozpuku jest bardzo wysokie, a w końcu śmiech to zdrowie. Jest to też nasz najpopularniejszy film na kanale. Chcesz wiedzieć jak szybko można ubezpieczyć samochód w multiagencji? W momencik! Link do filmu: https://youtu.be/sMhGGV-Y2Io

Jakie jeszcze filmy cieszyły się dużą popularnością? PPK – czy warto, w którym rozmawiamy z Grzegorzem Chłopkiem, o tym jak wybierać dostawcę PPK, jak wdrożyć je w swojej firmie i czy warto z nich rezygnować. Dużo wyświetleń miało też pierwszy odcinek formatu #BeInObiektywnie o Dyrektywie IDD.

Bądź na bieżąco. Zasubskrybuj nasz kanał, klikając w ten link. Do zobaczenia wkrótce w następnym odcinku!

wstecz