Proama dba o bezpieczeństwo na drogach

Dodano: 14-11-2017

Proama we współpracy z Dziennikiem Gazetą Prawną promuje bezpieczne zachowania na drogach. We współpracy z Infor Biznes, Proama stworzyła „Poradnik dobrego kierowcy”. Bezpłatny e-book będzie udostępniany na fanpage’u marki Proama „Wrzucam na luz” od 16 listopada.

E-book „Poradnik dobrego kierowcy” zawiera wskazówki dla kierowców, taryfikator mandatów i punktów karnych. Publikacja promuje dobre praktyki wśród kierowców oraz bezpieczną jazdę. Fanpage Proama „Wrzucam na luz” obserwuje 124 tys. fanów. Ubezpieczyciel liczy, że e-book zostanie szeroko wypromowany i przyczyni się do wzrostu świadomości kierowców i innych użytkowników dróg w zakresie bezpiecznej i kulturalnej jazdy.

Proama została również partnerem trzech dodatków do Dziennika Gazety Prawnej. Pierwszy z nich – poradnik i płyta „Prawo jazdy” był wydany 13 listopada 2017 r. Kolejna publikacja - książka „Kodeks drogowy” cz. 1 i 2 stanowi dodatek do wydań gazety w dniu 14 i 15 listopada br.

Dodatki do dziennika dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i są kierowane zarówno do osób starających się o uzyskanie prawa jazdy, jak i doświadczonych kierowców. Płyta „Prawo jazdy” zawiera ponad 2600 pytań z egzaminu na prawo jazdy na wszystkie kategorie. Pytania pochodzą z oficjalnej bazy egzaminacyjnej. Książki „Kodeks drogowy cz. 1” i „Kodeks drogowy cz. 2” zawierają natomiast omówienie wprowadzonych ostatnio, jak i nadchodzących w najbliższym czasie, zmian w przepisach dotyczących ruchu drogowego. W dodatkach znajduje się także pełny tekst ustawy - Prawo o ruchu drogowym.

wstecz