Pramerica Życie partnerem Warszawskiego Pikniku Rodzinnego

Dodano: 02-10-2017

Pramerica Życie bierze aktywny udział w Warszawskim Pikniku Rodzinnym organizowanym w ramach Narodowego Dnia Sportu. Impreza odbędzie się 7 października 2017 r. na błoniach PGE Narodowy.

- Czeka nas czas beztroskiej rodzinnej zabawy i odkrywania nowych pasji, nie tylko tych sportowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby móc je realizować i spełniać swoje marzenia, niezbędne jest do tego poczucie bezpieczeństwa  finansowego. Podczas tych wyjątkowych dni, zadbamy o doskonałą zabawę tych najmłodszych, a także o spokój ducha i pewne jutro całych rodzin – zapowiada Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy Pramerica Życie TUiR SA.

Towarzystwo ubezpieczeń przygotowało liczne zabawy dla najmłodszych. Ponadto, rodzice będą mieli okazję porozmawiać z Life Plannerami o finansowym zabezpieczeniu ich rodziny.

Warszawski Piknik Rodzinny i Narodowy Dzień Sportu organizowane są przez Fundację Zwalcz Nudę. Impreza odbędzie się 7 października w godzinach 12.00 – 17.00. Pełna lista atrakcji znajduje się na stronie www.warszawskiednirodzinne.pl.

wstecz