Pramerica oddała krew potrzebującym

Dodano: 13-09-2017

Pramerica Życie zorganizowała w swojej siedzibie zbiórkę krwi. Do akcji włączyły się także inne firmy sąsiadujące z towarzystwem. Zebrano prawie 12 litrów krwi.

Zbiórka krwi została zorganizowana we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Do akcji włączyło się 46 osób. Oprócz pracowników głównej siedziby zakładu ubezpieczeń wzięli w niej udział również agenci ubezpieczeniowi spółki, tzw. „Life Plannerzy”, pracownicy warszawskich oddziałów towarzystwa oraz zatrudnieni w sąsiadujących firmach (tj. Skanska Property Poland, Skanska Residential Development Poland i Bank Zachodni WBK.). W sumie 26 dawców oddało 11,7 litrów krwi.

- Czasem jeden gest może uratować komuś życie, dlatego chętnie niesiemy pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Jest to spójne z misją naszej firmy. Cieszymy się, że do zorganizowanej przez nas akcji przyłączyły się sąsiadujące z nami firmy, bo dzięki nim będziemy mogli wspólnie pomóc jeszcze większej liczbie pacjentów w potrzebie – mówi Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy Pramerica Życie.

To nie pierwsza inicjatywa pomocowa Pramerica Życie. Spółka aktywnie angażuje się na rzecz edukacji finansowej młodzieży poprzez organizację w swojej siedzibie „Dni przedsiębiorczości” lub prowadzenie lekcji w szkołach ponadgimnazjalnych. Towarzystwo wspiera też wychowanków domu dziecka i osoby ciężko chore (czytaj więcej: CSR W UBEZPIECZENIACH: Pramerica).

wstecz