Pracownicy Avivy wręczyli poszkodowanym w nawałnicach zebrane dary

Dodano: 06-09-2017

Towarzystwo Ubezpieczeń Aviva zaangażowało się w pomoc rzeczową dla osób poszkodowanych podczas sierpniowych nawałnic z miejscowości Mała Klonia i Sośno, w woj. kujawsko-pomorskim. W ubiegły piątek (1 września br.) przedstawiciele zakładu ubezpieczeń udali się do mieszkańców tych wsi, aby bezpośrednio wręczyć im zebrane dary. Na stronie internetowej towarzystwa została zamieszczona relacja z ich pobytu na zniszczonych terenach.

Pracownicy zatrudnieni w centrali towarzystwa ubezpieczeń oraz współpracujący z Avivą agenci ubezpieczeniowi zorganizowali zbiórkę darów rzeczowych i pieniędzy na potrzeby osób poszkodowanych w nawałnicach. W sumie udało się zgromadzić 24 tys. zł. Spółka postanowiła podwoić tę kwotę, przekazując Ochotniczej Straży Pożarnej w Małej Kloni łączną kwotę 48 tys. zł. Ponadto, zakład ubezpieczeń wspomógł OSP, wręczając sprzęt strażacki. 14 kartonów z najpotrzebniejszymi rzeczami dla poszkodowanych trafiło do mieszkańców wsi Sośno.

Wyjazd do zniszczonych miejscowości i spotkanie z osobami poszkodowanymi opisał jeden z pracowników towarzystwa ubezpieczeń. Jego relacja została opublikowana na stronie Avivy, pod adresem:
http://media.aviva.pl/pr/367976/jak-aviva-pomogla-poszkodowanym-w-nawalnicach-relacja

wstecz