Pozytywne opinie o aplikacji mobilnej dla agentów od Open Brokers

Dodano: 26-07-2017

Multiagencja ubezpieczeniowa Open Brokers w ostatnim czasie uruchomiła nowoczesne narzędzie do sprzedaży ubezpieczeń: Aplikację Mobilną Open Brokers. Jest ona integralną częścią platformy Open Brokers, dzięki czemu znacznie zwiększy się komfort pracy agenta, oszczędzi jego czas, zminimalizuje ryzyko pomyłek i usprawni codzienną pracę (czytaj więcej: Aplikacja Mobilna Open Brokers ułatwi pracę agentów).

Aplikacja jest dostępna na wyłączność Doradców Open Brokers. Od swojej premiery została zainstalowana już ponad 250 razy.

 - Opinie naszych Partnerów na temat Aplikacji są entuzjastyczne. W pierwszych tygodniach od premiery w aplikacji wykonano 200 kalkulacji komunikacyjnych. To potwierdza, że wprowadzenie funkcji skanowania kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego i zamiany danych w kalkulację w systemie, było przełomowe i wyczekiwane przez rynek pośredników ubezpieczeniowych. Cieszy nas, że aplikacja będzie służyła wszystkim naszym Doradcom w codziennej pracy. Możliwość korzystania z tak pomocnego narzędzia z pewnością zachęci kolejnych agentów, aby dołączyli do zespołu Open Brokers – mówi Tomasz Suchanek, członek zarządu Open Brokers odpowiedzialny za obszar rozwoju InsurTech.

Jak zapewnia multiagencja, zbudowała ona jeden z najlepszych systemów do sprzedaży ubezpieczeń na rynku. Umożliwia on ofertowanie oraz wystawianie polis na życie i polis majątkowych w jednej platformie.

Tagi: agent
wstecz