Powstała kolejna porównywarka ubezpieczeń

Dodano: 23-06-2020
Publikator: informacja prasowa

KioskPolis.pl wraz z Bonnier Business Polska poszerzył ofertę porównywarki finansowej SMART o porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych. Nowe narzędzie wyróżnia się na rynku szacowaniem wysokości składek z uwzględnieniem historii szkodowości i posiadanych zniżek.

Narzędzie oferuje ponad 24 wariantów ubezpieczeń od wiodących ubezpieczycieli na rynku. Oprócz polis OC ppm. w porównywarce dostępne są też pakiety autocasco z NNW, assistance i Zieloną Kartą zapewniające pełną ochronę pojazdu. Tym, co wyróżnia porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych dostępną w Smart jest prezentacja finalnej ceny ubezpieczenia, uwzględniającą historię ubezpieczenia oraz wszystkie posiadane zniżki.

- Cieszymy się z rozszerzenia współpracy z Bonnier Businness Polska właściciela największego serwisu finansowego w Polsce – Bankier.pl. Dzięki wykorzystaniu dostarczanej przez nas unikalnej technologii nasz partner ma możliwość efektywnego monetyzowania ruchu w swoim portalu. Współprace, takie jak z Bonnier Business Polska, to ważny element strategii naszego działania. Doskonale odnajdujemy się jako partner technologiczny oraz ekspert w dziedzinie współpracy z ubezpieczycielami. Dostarczamy wyjątkowe doświadczenia dla klientów indywidualnych i widzimy, że jest to przez nich bardzo cenione. Dzięki gotowym rozwiązaniom technologicznym i dużej chęci współpracy ze strony partnera wdrożenie zajęło nam tylko 6 tygodni - mówi Wojciech Fronckiewicz, Prezes KioskPolis Holding SA

Więcej szczegółów na stronie: https://www.bankier.pl/smart/ubezpieczenia-komunikacyjne

wstecz