Platforma Bancovo uruchamia kolejne usługi

Dodano: 31-01-2020

Platforma Bancovo poinformowała o uruchamianych udogodnieniach przygotowanych dla klientów. Start-up nawiązał współpracę z kolejnym bankiem oraz niedługo umożliwi klientom ubieganie się o kredyt konsolidacyjny.

Już w tym miesiącu na platformie będą oferowane usługi aż 5 banków. Do tej pory nie zdradzono, jaka instytucja zostanie partnerem Bancovo. Na razie na platformie można nabyć produkty od Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe, Santandera i TF Banku oraz kilkunastu firm pożyczkowych.

Nowością na platformie będę też kredyty konsolidacyjne online. Ich uruchomienie także planowane jest na luty. Nowa usługa będzie szeroko promowana w mediach. Fintech chce je reklamować m.in. w spotach reklamowych emitowanych w telewizji.

Ponadto, Bancovo zamierza skorzystać z otwartej bankowości m.in. z usługi dostępu do historii transakcji swoich klientów. Umożliwi to spółce skrócenie procesu kredytowego, poprzez weryfikację przychodu klienta online.

Nowe rozwiązania mają przyczynić się do zwiększenia przychodów spółki. Bancovo liczy nawet na 30-krotny wzrost sprzedaży wobec 2019 r. 

Bancovo to polski fintech. Oferuje klientom zdalne ubieganie się o uzyskanie pożyczki, kredytu lub usług faktoringowych. 

wstecz