PKO Ubezpieczenia sprzedaje online ubezpieczenie turystyczne

Dodano: 14-02-2019
Publikator: Informacja prasowa

Produkt „Tak Podróżuję” od PKO Ubezpieczenia trafił do sprzedaży w kanale online zakładu ubezpieczeń. Ubezpieczenie można nabyć w kilku prostych krokach poprzez stronę towarzystwa.

- Zainteresowanie zakupami online stale rośnie i kompetencje cyfrowe Polaków są już standardem. Podążamy za preferencjami klientów w zakresie prostej i szybkiej dostępności naszych ubezpieczeń. Priorytetem jest jednak zapewnienie wszystkim podróżującym jak najlepszej ochrony i komfortu. Nasza nowa oferta ubezpieczenia „Tak Podróżuję” spełnia te oczekiwania – mówi Tomasz Mańko, członek zarządu PKO Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie „Tak Podróżuję” dedykowane jest osobom udającym się na zagraniczny wypoczynek. W ramach polisy ubezpieczeni mają zagwarantowane świadczenia pokrywające koszty leczenia za granicą, z tytułu OC w życiu prywatnym, NNW, jak też podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka czy wykonywania fizycznej pracy. Ponadto, polisa oferuje usługi assistance podróżującym. Suma ubezpieczenia maksymalnie może wynieść 1 mln zł.  

Produkt jest dostępny w trzech wariantach: Standardowa Ochrona, Pełny Komfort i Prestiżowa Podróż. Ostatni z nich umożliwia klientom dopasowanie zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb. 

- Uruchomienie sprzedaży w kanale direct jest ważnym elementem przyjętej strategii. Do wejścia w ten segment zachęcają nas też dobre doświadczenia w sprzedaży naszej oferty w aplikacji mobilnej IKO oraz serwisie transakcyjnym iPKO PKO Banku Polskiego. Naturalnym tego następstwem jest rozpoczęcie bezpośredniej sprzedaży w PKO Ubezpieczenia, którą będziemy z sukcesem rozwijać - dodaje Tomasz Mańko.

wstecz