Piotr Czublun prelegentem podczas Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

Dodano: 13-09-2017

W dniach 4-5 października br. w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń. W ramach wydarzenia odbędzie się X Insurance Forum. Do grona prelegentów Forum dołączył Piotr Czublun, redaktor naczelny beinsured.pl.

Podczas jesiennej odsłony wydarzenia w agendzie pojawią się istotne i aktualne tematy związane z najważniejszymi wyzwaniami w branży ubezpieczeniowej. Wśród tematów paneli uwzględniono m.in. wpływ dyrektywy PSD2 na polski sektor finansowy, przyszłe kanały dystrybucji ubezpieczeń, rozwój ubezpieczeń majątkowych, funkcjonowanie sektora bancasssurance po implementacji IDD czy innowacje w branży ubezpieczeniowej.

Piotr Czublun podczas X Insurance Forum poprowadzi dyskusję panelową pt. „Sztuczna inteligencja (AI) – szansa czy ryzyko dla ubezpieczeń. Jak stworzyć nowoczesny rynek ubezpieczeniowy? Jakimi technologiami wspierać i rozwijać?” Wraz z prelegentami omówi ostatnie trendy technologiczne w branży ubezpieczeniowej, takie jak chatboty, scoring klientów, samochody autonomiczne, szacowanie strat na podstawie zdjęć satelitarnych. W roli prelegentów wezmą udział: Rafał Mosionek - Wiceprezes Compensy, Agnieszka Wrońska - Prezes Link4, Adam Malinowski - Członek Zarządu Generali, Ryszard Dyszkiewicz - Dyrektor IT w Vienna Insurance Group.

- Bardzo miło jest spotkać się i posłuchać wielu fantastycznych prelegentów, osób, często przyjaciół. Podzielić się tymi wszystkimi spostrzeżeniami, czasami się pokłócić – bo też nie wszyscy mamy identyczne zdania. W takim jednym miejscu, podczas dwóch dni spotykamy się wszyscy tworzący branżę bankowości i ubezpieczeń w Polsce. Naprawdę można to dobrze wykorzystać i podzielić się swoją wiedzą - zachęca Michał Gomowski, Prezes Zarządu Benefia Ubezpieczenia.

beinsured.pl zostało patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji: http://bankowosciubezpieczenia.pl/insurance-forum/

wstecz