Piotr Czublun prelegentem podczas jesiennego Szczytu Ubezpieczeniowego

Dodano: 31-07-2017

Pod koniec września odbędzie się pierwsza w Polsce internetowa konferencja skierowana do sektora ubezpieczeniowego. Jednym z prelegentów tego wydarzenia został mec. Piotr Czublun, który omówi kwestie ochrony danych osobowych klientów i spełniania wymogów rozporządzenia RODO w codziennej pracy agenta.

Konferencja, skierowana do profesjonalistów i praktyków branży ubezpieczeniowej, będzie w całości realizowana online. W dniach 28-29 września br. w sieci zostanie opublikowanych kilkadziesiąt 20-minutowych wystąpień prelegentów.

Tematyka prezentacji będzie obejmowała wiele kwestii, z którymi spotykają się na co dzień przedstawiciele sektora ubezpieczeniowego. Podczas Szczytu Ubezpieczeniowego oprócz zagadnień prawnych zostaną poruszone także tematy związane z marketingiem online, sprzedażą (w tym aspekty budowania relacji z klientami) oraz rekrutacją pracowników.

- Organizując Szczyt Ubezpieczeniowy, najbardziej zależało mi na tym, aby ta konferencja spełniała dwa wymagania: była łatwo dostępna, a jej treść - wiedza zaproszonych gości - była z najwyższej półki, w postaci rekomendacji do wdrożenia “od zaraz” – wyjaśnia Marcin Kowalik, organizator Szczytu Ubezpieczeniowego.

Organizatorzy przewidują, iż w tym wydarzeniu weźmie udział ponad tysiąc przedstawicieli sektora ubezpieczeniowego, w tym agenci, brokerzy oraz reprezentanci multiagencji. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Więcej informacji: http://szczytubezpieczeniowy.pl/

wstecz