Pakiety ubezpieczeń w smartDom

Dodano: 18-08-2016

W dniu 17 sierpnia 2016 r. Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia wprowadziło nowy pakiet produktów ubezpieczeniowych - „JA+ Ubezpieczenia” - dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. Jest to kolejny etap rozwoju programu smartDom. Ubezpieczenie samochodu, domu, czy podróży będzie można uzyskać w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

– Ubezpieczenia doskonale wpisują się w założenia programu smartDom, w ramach którego można w jednym miejscu u jednego dostawcy otrzymać najważniejsze usługi potrzebne dla całej rodziny i domu, uzyskując przy tym dodatkowe korzyści i oszczędności - mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Program smartDom umożliwia klientom zaoszczędzenie na domowych rachunkach poprzez połączenie wielu usług takich jak telefonia komórkowa i stacjonarna, Internet LTE, telewizja satelitarna, energia elektryczna, czy usługi finansowe. Obecnie, klienci będą mogli dodatkowo skorzystać z pakietów ubezpieczeniowych: majątkowych – ubezpieczenie mieszkania/domu, również z cesją na bank, komunikacyjnych – OC, AC, NNW, ASSISTANCE oraz podróżnych – koszty leczenia i NNW w podróżach zagranicznych.

- Przygotowując pakiet produktów ubezpieczeniowych dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, chcieliśmy z jednej strony zapewnić każdemu klientowi najwyższy standard ochrony, z drugiej jak najbardziej uprościć wybór odpowiedniego wariantu ubezpieczenia – wyjaśnia Renata Mordaka, Dyrektor Biura Bancassurance i Ubezpieczeń Masowych z ERGO Hestii.

– Jest to możliwe dzięki stworzeniu dedykowanego systemu i koncentracji oferty na zaspokojeniu najczęstszych potrzeb ubezpieczeniowych klientów. Takie rozwiązanie dzięki markom mtu24.pl i You Can Drive w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych czy dedykowanym ubezpieczeniom podróży i majątku w połączeniu z dostępnością punktów sprzedaży naszych partnerów w całej Polsce powoduje, że ubezpieczenia są dziś jeszcze łatwiej dostępne. Połączenie sprzedaży ubezpieczeń z ofertą innych usług dla gospodarstw domowych w ramach smartDOM to idealne zestawienie w obszarze działań affinity ERGO Hestii – dodaje.

Tagi: oc, koszt, ac
wstecz