Open Life z kolejną Akcją Świąteczną

Dodano: 20-12-2017

Dobiegła końca piąta edycja organizowanej przez Open Life TU Życie S.A. Akcji Świątecznej. Zebrane przez pracowników Towarzystwa środki zostaną przekazane na pomoc dla dzieci zamieszkujących warszawski Dom Dziecka im. Janusza Korczaka.

Open Life co roku organizuje internetową aukcję ozdób świątecznych – część z nich przygotowują dzieci z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Warszawie, część przynoszą pracownicy spółki. Środki zebrane w toku tegorocznej, piątej już aukcji, przeprowadzonej 18 i 19 grudnia, Dom Dziecka przeznaczy na przedmioty pierwszej potrzeby: chemię domową, artykuły szkolne, środki kosmetyczne. – Każdego roku dzieła podopiecznych z domu dziecka mają konkretny motyw przewodni. Tym razem mali artyści przygotowali nastrojowe lampiony i magnesy na lodówkę – mówi Kamila Kępińska, dyrektor departamentu Marketingu i PR Open Life TU Życie S.A.

Open Life wspiera warszawski Dom Dziecka im. Janusza Korczaka od 2013 r. Niezależnie od Akcji Świątecznej, w którą zaangażowani są wszyscy pracownicy, co rok przekazuje na jego podopiecznych stałą kwotę. Pieniądze te wykorzystywane są na cele statutowe Domu, a także na organizację różnego rodzaju imprez dla dzieci, takich jak wycieczka na tor kartingowy, warsztaty z malowania ceramiki i inne.

Przeczytaj cały artykuł
wstecz