Nowa strona D.A.S.

Dodano: 08-12-2016

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. uruchomiło nową stronę internetową. Jak przekazują przedstawiciele zakładu ubezpieczeń, odświeżony wygląd witryny to tylko pierwszy etap zmian, jakie planuje ubezpieczyciel w przyszłym roku.

Projektując nową stronę internetową das.pl, jej twórcy skupili się na zapewnieniu większej przejrzystości i intuicyjności nawigacji po stronie. Odświeżona strona www została przede wszystkim zmodyfikowana o bazę wiedzy dla klientów towarzystwa. Na nowej stronie można znaleźć m.in. informacje, co należy zrobić w przypadku opublikowania zdjęć bez zgody autora, zalania mieszkania czy jak efektywnie dokonać reklamacji produktu. 

- Przy tworzeniu nowej witryny D.A.S. kierowaliśmy się uwagami i spostrzeżeniami naszych Klientów. Chcieliśmy, żeby portal stał się kompleksowym źródłem wiedzy o możliwościach, jakie daje ubezpieczenie ochrony prawnej. Zadbaliśmy więc także o odświeżenie treści zamieszczonych na portalu - mówi Krzysztof Piotrowski, Kierownik Działu Marketingu w D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.

Tego typu porady zostały zamieszczone w nowej zakładce „Jak pomagamy”. Ponadto, zakład ubezpieczeń chce ulepszyć komunikację z mediami. W tym celu poszerzył stronę o kolejną zakładkę „Biuro prasowe”, gdzie publikuje swoje informacje prasowe i komunikaty.

Jak zapewnia ubezpieczyciel, nowa witryna to dopiero początek zmian. D.A.S. na początku przyszłego roku ogłosi kolejne nowości w swojej organizacji, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów.

wstecz