Nationale-Nederlanden z certyfikatem Top Employer 2017

Dodano: 10-02-2017

Coroczne badanie, przeprowadzane przez niezależną organizację Top Employers Institute wyłania organizacje spełniające najwyższe standardy w zakresie rozwijania talentów i polityki personalnej. Certyfikat Top Employer przyznawany jest organizacjom oferującym pracownikom najlepsze warunki pracy i dbającym o ich rozwój. W tegorocznej edycji, tytuł Top Employers 2017 otrzymało Nationale-Nederlanden i tym samym znalazło się w gronie najlepszych pracodawców.

- Uzyskanie certyfikatu Top Employers stanowi potwierdzenie dla prowadzonej przez nas strategii zarządzania personelem i budowania kultury organizacyjnej. Przywiązujemy dużą wagę do tego jakim pracodawcą jesteśmy i stawiamy sobie coraz bardziej ambitne zadania w zakresie poprawy satysfakcji pracowników oraz umacniania naszej obecności na rynku pracy jako firmy, z którą warto wiązać swoje plany zawodowe - mówi Aleksandra Paszkiewicz, Dyrektor HR w Nationale-Nederlanden. Budowanie angażującego i inspirującego środowiska pracy wpisane jest w strategię ubezpieczyciela.

Aby uzyskać certyfikat Top Employer, uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania, na które składa się siedem kluczowych dla pracodawcy obszarów. Badanie jest weryfikowane przez zewnętrznego audytora i pozwala na dokładne ocenienie sposobu zarządzania kapitałem ludzkim i warunków pracy w organizacji.

Nationale-Nederlanden zdobyła również ostatnio tytuł Solidnego Pracodawcy oraz nagrodę w konkursie Siła Przyciągania w kategorii "Najlepsza inicjatywa budująca zaangażowanie i lojalność pracowników" (czytaj więcej: Nationale-Nederlanden nagrodzone za najlepszą inicjatywę budującą zaangażowanie i lojalność pracowników).

wstecz