Nationale Nederlanden wspiera diagnostykę raka piersi

Dodano: 20-10-2016

Nationale Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. podpisało umowę z Braster S.A. w zakresie dystrybucji urządzenia medycznego do samodzielnego badania piersi w domu.

Urządzenie zostało zaprojektowane przez polskich naukowców, którzy prace nad jego koncepcją rozpoczęli już w 2008 r. Teraz produkt po latach testów i wdrażania technologii trafia do sprzedaży. Będzie on dystrybuowany poza placówkami NN, poprzez stronę internetową braster.eu, a w przyszłości także w sieci aptek ulokowanych na terenie całego kraju. Na razie Braster przystąpił do współpracy z Dr Zdrowie, urządzenie będzie dostępne w 31 punktach.

Dla Nationale-Nederlanden podjęcie współpracy ze spółką wpisuje się w strategię zakładu ubezpieczeń polegającą na promocji profilaktyki zdrowia, w tym zachęcania do regularnych badań. 

„Teraz idziemy krok dalej, dołączamy do rewolucji i rozpoczynamy współpracę z firmą Braster, twórcą innowacyjnego urządzenia do samobadania piersi” – podał ubezpieczyciel na swojej stronie internetowej.

Zakład ubezpieczeń zobowiązał się także do przedstawienia oferty produktu pracownikom spółek Nationale Nederlanden, Nationale Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. oraz Nationale Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

wstecz