Nationale-Nederlanden ubezpieczy klientów ING Banku Śląskiego od ryzyka zachorowania na nowotwór

Dodano: 29-06-2017

Nationale-Nederlanden przygotował polisę na ryzyko zachorowania na nowotwór. Produkt będzie dystrybuowany klientom ING Banku Śląskiego. Ubezpieczenie będzie można kupić online w serwisie bankowości elektronicznej Moje ING.

- Chcemy zapewnić naszym klientom jak najszerszy wachlarz produktów i usług. Stąd po raz kolejny zaprosiliśmy do współpracy Nationale-Nederlanden, które przygotowało dla naszych klientów pakiet ubezpieczeń zdrowotnych. Zapewnią im ochronę i pomoc finansową w przypadku zachorowania na nowotwór lub w zależności od wybranego wariantu, również inne poważne choroby – mówi Katarzyna Stawecka, dyrektor banku odpowiedzialna za ubezpieczenia w ING Banku Śląskim.

- Polisy na życie oferowane w kanale direct to przyszłość rynku ubezpieczeniowego, dlatego jestem bardzo zadowolony, że nasz partner strategiczny zdecydował się właśnie na taką formę ich sprzedaży. Oferta skonstruowana przez nas dla ING jest prosta, przejrzysta i zrozumiała. Jestem pewien, że przyniesie ona realne korzyści dla klientów banku i będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem – mówi Michał Hucał, Członek Zarządu Nationale-Nederlanden.

Przeczytaj cały artykuł
wstecz