Monika Woźniak-Wołek została Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w Aegon Polska

Dodano: 01-03-2017

Monika Woźniak-Wołek w dniu 1 marca 2017 r. dołączyła do zespołu Aegon Polska. Objęła stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu. Będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w bankach i u kluczowych pośredników finansowych oraz rozwój biznesu w nowych obszarach, przekazał ubezpieczyciel w komunikacie prasowym.

Monika Woźniak-Wołek od początku swojej kariery zawodowej jest związana z rynkiem finansowym. Doświadczenia zawodowe zdobywała w bankowości w Inteligo Financial Services, a następnie w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Union Investment TFI, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Sprzedaży Detalicznej. Przez ostatnie 6 lat pracowała w spółkach Grupy Warta na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Bancassurance. Specjalizuje się w nawiązywaniu współpracy pomiędzy instytucjami finansowymi, zarządzaniu współpracą z zewnętrznymi sieciami sprzedażowymi oraz w zarządzaniu zmianą.

Monika Woźniak-Wołek jest absolwentką Wydziału Prawa i Wydziału Politologii UMCS, ukończyła także studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

wstecz