Millennium udostępnia online Program Inwestycyjny

Dodano: 02-11-2020
Publikator: informacja prasowa

Bank Millennium udostępnił w bankowości elektronicznej Program Inwestycyjny Millennium, który umożliwia inwestowanie na rynkach lokalnych i międzynarodowych. Program dostępny jest zarówno z poziomu serwisu internetowego, jak i aplikacji mobilnej.

- Poszerzamy możliwości dla klientów szukających nowych sposobów na inwestowanie swoich oszczędności. Program Inwestycyjny Millennium to nasz pierwszy produkt inwestycyjny dostępny w bankowości mobilnej. Zgodnie z naszymi standardami zaprojektowaliśmy proces tak, by był przyjazny dla wszystkich użytkowników, w szczególności dla osób, które dopiero zaczynają inwestować, a jest ich coraz więcej. Możliwość otwarcia i obsługi programu m.in. w aplikacji mobilnej, ustawienia stałego zlecenia, a przy tym intuicyjny proces i przejrzysta konstrukcja programu, to najwygodniejsze dla klienta rozwiązanie, ułatwiające wejście i poruszanie się po świecie inwestycji. To kolejny proces, do tej pory dostępny wyłącznie w oddziale, który przenieśliśmy do naszej oferty dostępnej online - mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

W ramach Programu Inwestycyjnego możliwe są trzy strategie inwestycyjne:

  • Plan Stabilny – subfundusze w tym planie charakteryzują się najniższym poziomem ryzyka inwestycyjnego;
  • Plan Umiarkowany – subfundusze w tym planie z kolei charakteryzują się zróżnicowanym poziomem ryzyka inwestycyjnego;
  • Plan Dynamiczny – natomiast w tym planie subfundusze charakteryzują się wysokim poziomem ryzyka.

Dostępne w planach subfundusze Millennium TFI lokują aktywa w instrumenty rynków kapitałowych, takie jak akcje polskich i globalnych spółek czy obligacje skarbowe lub korporacyjne.

wstecz