Millennialsi mają swoją aplikację ubezpieczeniową

Dodano: 04-08-2016

Back Me Up to nowa aplikacja na rynku ubezpieczeń w Wielkiej Brytanii stworzona z myślą o młodych osobach, wchodzących na rynek finansowy.

Back Me Up to aplikacja przypominająca znaną i popularną aplikację Tinder. Umożliwia ona zakup ubezpieczeń w oparciu o model pay-as-they-go-cover. Młodzi Brytyjczycy mogą ubezpieczyć przez aplikację maksymalnie trzy rzeczy za kwotę 15 £ miesięcznie poprzez sfotografowanie przedmiotów, które chcą ubezpieczyć. Ochrona obowiązuje od momentu wgrania zdjęć do aplikacji bez konieczności podpisywania i wznawiania corocznych polis ubezpieczeniowych. Ponadto, istnieje możliwość zakupu ubezpieczeń turystycznych na wypadek konieczności skorzystania z usług medycznych w miejscu podróży.

Ubezpieczający mogą wgrać do aplikacji zdjęcia swoich trzech najbardziej wartościowych przedmiotów, które następnie stanowią przedmiot ubezpieczenia od szkód spowodowanych umyślnie lub w wyniku wypadku, kradzieży oraz zagubienia przedmiotu. Maksymalna kwota wypłacanych świadczeń w przypadku wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego wynosi 3.000 £ miesięcznie.  

Przeczytaj cały artykuł
wstecz