MetLife we współpracy z Legią wspiera podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Dodano: 29-06-2017

W dniu 20 czerwca 2017 r. podopieczni Powiślańskiej Fundacji Społecznej wzięli udział w przygotowanych przez wolontariuszy MetLife rozgrywkach na boisku Legii.

– To kolejne już wydarzenie przygotowane przez wolontariuszy MetLife dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Cieszę się, że Legia przyłączyła się do tej inicjatywy. W kwietniu zorganizowaliśmy warsztaty biżuterii dla dzieci z sąsiadującej z naszą firmą świetlicy środowiskowej prowadzonej przez fundację, a niektórzy nasi wolontariusze pomagają też tym dzieciom w odrabianiu lekcji. Za każdym razem jest to znakomita okazja do wspólnego spędzenia czasu, nawiązania relacji i oderwania dzieci od codzienności. Ich uśmiech, radość i entuzjazm są dla nas bezcenne – powiedziała Ewa Skrzypko, Dyrektor ds. Doświadczeń Klientów w MetLife, współorganizatorka akcji i wolontariuszka.

Powiślańska Fundacja Społeczna działa na rzecz mieszkańców Warszawy od 1989 roku. Jest organizacją pożytku publicznego, której misją jest zapobieganie wykluczeniu społecznemu rodzin. Jej celem jest wspieranie rodzin w pełnieniu funkcji wychowawczych oraz rozwiązywaniu trudności.

wstecz