Mentor Ubezpieczenia rozbudowuje sieć pośredników

Dodano: 06-07-2016

Na portalu franczyzawpolsce.pl zamieszczono informację, że broker ubezpieczeniowy Mentor Ubezpieczenia rozbudowuje swoją sieć franczyzową. Broker chce do końca roku otworzyć min. 4 oddziały partnerskie.  

Maciej Maćkowiak, koordynator sieci zewnętrznej Mentor Ubezpieczenia poinformował, że firma jest zainteresowana otwarciem oddziału w każdym rejonie Polski.  

– Nie chcemy się ograniczać terytorialnie. Planujemy, że w tym roku otworzymy co najmniej 4 placówki – przekazał Maćkowiak. - Oferta współpracy partnerskiej dostępna jest od lipca tego roku.dodał.

W ogłoszeniu brokera czytamy: „współpraca z Mentor Ubezpieczenia polega na otwarciu i zarządzaniu placówką, która będzie profesjonalnie zajmowała się sprzedażą ubezpieczeń zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom z sektora MŚP”.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy mogą liczyć na pomoc w rozwinięciu własnego interesu oraz uzyskaniu od brokera niezbędnej wiedzy i dostępu do doświadczeń franczyzodawcy. Broker zapewnia doradztwo w wyborze odpowiedniego lokalu oraz jego aranżacji.

Mentor Ubezpieczenia jest obecna na rynku od 1994 r. jako broker ubezpieczeniowy. Od 2005 r. funkcjonuje jako multiagencja ubezpieczeniowa. W swojej ofercie posiada ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i na życie.

wstecz