Marcin Kulawik dołącza do zarządu Avivy

Dodano: 09-06-2020
Publikator: informacja prasowa

Marcin Kulawik dołącza do zarządu Aviva Sp. z o.o., gdzie będzie odpowiadał za Departament Operacji – likwidację szkód życiowych i majątkowych, centrum kontaktów z klientem, obsługę procesów operacyjnych czy dział zakupów. Kulawik zastąpi Arunasa Rumskasa, który po 9 latach postanowił zakończyć pracę w Aviva Polska.

- Gratuluję Marcinowi Kulawikowi i życzę wielu sukcesów w nowej roli. Cenię jego przekrojową wiedzę z różnych obszarów biznesu i jestem pewien, że wykorzysta ją na dalsze zwiększenie efektywności naszej firmy. Bardzo dziękuję Arunasowi Rumskasowi za lata współpracy i wkład w budowanie Avivy w Polsce, a wcześniej na Litwie. Życzę mu ciekawych wyzwań na dalszej drodze zawodowej, a także pomyślności w życiu prywatnym – powiedział Adam Uszpolewicz, prezes Avivy w Polsce.

Marcin Kulawik jest związany z sektorem finansowym od 15 lat. Do Avivy dołączył w 2014 r., gdzie przez ponad 4 lata pracował jako Dyrektor Transformacji, odpowiedzialny za zarządzanie portfelem projektów oraz PMO. W zeszłym roku dołączył do Departamentu Operacji, rozszerzając zakres odpowiedzialności o obszar robotyzacji i doskonalenia procesów operacyjnych.

wstecz