Marcin Banacki członkiem zarządu Millennium Goodie

Dodano: 08-04-2021
Publikator: informacja prasowa

Marcin Banacki został powołany 16 marca 2021 r. na członka zarządu Millennium Goodie, odpowiedzialnego za dalszy rozwój aplikacji i bazy użytkowników.

Marcin Banacki jest związany z Grupą Banku Millennium od 15 lat. Teraz zarząd działa w poszerzonym, czteroosobowym składzie: Wojciech Grudzień – prezes zarządu;  Beata Krupińska, Honorata Byczyńska i Marcin Banacki – członkowie zarządu. 

– goodie wchodzi w nowy etap rozwoju. Po wstępnym okresie typowym dla start-upów, czyli analizowania, testowania rynku i definiowania kierunku rozwoju, dzisiaj ma już precyzyjnie określoną strategię działania i wchodzi w etap jej realizacji i komercjalizacji usług. Ostatnie miesiące przyniosły gwałtowny wzrost zainteresowania cashbackiem, rozwija się biznes marketingowy i coraz większą popularnością cieszą się karty podarunkowe. Dlatego podjęliśmy decyzję o powiększeniu składu Zarządu z trzech do czterech osób i jeszcze większym skupieniu na poziomie Zarządu na kwestiach rozwoju biznesu i zaangażowaniu klientów, niezmiennie przywiązując dużą wagę do obszarów związanych z IT i komunikacją – mówi Antonio Pinto, członek zarządu Banku Millennium, członek zarządu Rady Nadzorczej Millennium Goodie.

Nowy członek zarządu jest absolwentem Politechniki Gdańskiej. Pracę w Banku Millenium rozpoczął w Departamencie Rozwoju Aplikacji. Od 2016 r. kierował projektem goodie.

– Gratuluję Marcinowi Banackiemu nominacji do Zarządu Millennium Goodie. To bardzo trafny wybór osoby. Marcin był z goodie od samego początku, a jego bogate doświadczenie w kierowaniu rozwojem naszej platformy zakupowej oraz prowadzeniu kompleksowych i dużych projektów stanowi dla nas ogromną wartość. To wysokiej klasy specjalista, który świetnie odnajduje się w transformacji cyfrowej i dokładnie odczytuje trendy rynkowe. Jego znajomość specyfiki rozwoju aplikacji w oparciu o rozwiązania chmurowe będzie wspierać identyfikowanie i wykorzystywanie synergii między goodie a Bankiem Millennium – dodaje Wojciech Grudzień, prezes zarządu Millennium Goodie.

– Cieszę się z nominacji do Zarządu Millennium Goodie. To dla mnie zaszczyt, że w tej roli będę miał możliwość uczestniczenia w dalszym rozwoju spółki i dziękuję Radzie Nadzorczej oraz Zarządowi za zaufanie. Rok 2021 będzie dla goodie bardzo ważny. Udostępnione na platformie usługi, w szczególności cashback i karty podarunkowe, rozwijają się, co pozwala na zwiększanie przychodowości. Coraz więcej klientów Banku Millennium korzysta z cashbacku, który pod koniec zeszłego roku został udostępniony jako usługa dodatkowa w bankowej aplikacji mobilnej. Ponadto uruchamiamy kolejne usługi płatnej reklamy na naszej platformie. Cieszy też ciągły wzrost liczby użytkowników przeglądających treści udostępniane na platformie. W 2021 roku naszym celem jest utrzymanie tego trendu – powiedział Marcin Banacki.

wstecz