LINK4 zwróci koszty zakupu polis turystycznych

Dodano: 17-03-2020
Publikator: informacja prasowa

LINK4 poinformował, że zwróci pieniądze klientom, którzy wykupili ubezpieczenia turystyczne. W ten sposób ubezpieczyciel chce złagodzić skutki odwołanych wyjazdów. Dotyczy to ubezpieczeń z ochroną po 13 marca br. 

– Trudno dziś przewidzieć, jak rozwinie się sytuacja epidemiczna w Europie i na świecie. Dlatego chcemy zaoszczędzić naszym klientom dodatkowego stresu i myślenia o wydatkach, które już ponieśli w związku z planowanym wyjazdem. Ubezpieczyciele są po to, żeby pomagać. Jeśli nie możemy pomóc poprzez zapewnienie ochrony na czas wyjazdu, to możemy pomóc odbudować budżet domowy z tytułu poniesionych już kosztów podróży – wyjaśnia Agnieszka Wrońska, prezes zarządu LINK4.

Zwrot kosztów mogą otrzymać klienci LINK4, którzy zostali zmuszeni odwołać swój wyjazd w wyniku decyzji rządu o wprowadzeniu stanu epidemicznego w Polsce. Dotyczy to wszystkich podróży zaplanowanych po 13 marca 2020 roku. W celu odzyskania środków wystarczy skontaktować się z LINK4 poprzez dostępny na stronie formularz online.

wstecz