LINK4 Żeglarskim Mistrzem Polski

Dodano: 26-06-2018

Zakończyły się Żeglarskie Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. W tym roku Puchar Prezesa trafił do Bacca, a tytuł Żeglarskiego Mistrza Polski powędrował do LINK4.

W dniach 21-23 czerwca 2018 r. w Iławie odbyły się V Żeglarskie Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. Oprócz zmagań na jeziorze uczestnicy charytatywnie wsparli finansowo lokalną szkółkę żeglarską - Stowarzyszenie Sportów Wodnych MOS Iława.

– Zwycięstwo zawsze cieszy, a to żeglarskie jest szczególnie miłe, bo wymaga to perfekcyjnej współpracy całej załogi i mamy poczucie, że w tym roku stanęliśmy na wysokości zadania. Ważny jest też cel charytatywny, który towarzyszył tegorocznym regatom. Dzięki zaangażowaniu naszych ludzi z całej firmy udało nam się przekazać całkiem sporą kwotę na rzecz lokalnej szkółki żeglarskiej – mówi Agnieszka Wrońska, prezes zarządu LINK4.

W zawodach swoje drużyny wystawili także: TUZ, PZU, PZU II, Arrant, Compensa, Migdal, UNIQA, AXA, Nestorbroker, Uniwersal Broker, PwC, VSoft. Z kolei o Puchar Prezesów rywalizowały załogi: Link4, TUZ, Benefia, Conditor, Bacca.

Portal beinsured.pl było partnerem medialnym wydarzenia.

wstecz