LINK4 z udogodnieniami na czas epidemii

Dodano: 15-04-2020
Publikator: informacja prasowa

LINK4, na czas epidemii, odchodzi od wymogu przeprowadzania przeglądów instalacyjnych w domach. Dodatkowo rozszerza zakres pomocy prawnej o kwestie związane z miejscem pracy.

Zmiany obowiązują od 14 kwietnia 2020 r. Jeśli wykonanie okresowych przeglądów kominowych oraz przeglądów instalacji gazowej lub elektrycznej przypada na czas epidemii, ich brak nie będzie miał wpływu na wypłatę odszkodowania.

– Okresowe przeglądy są bardzo ważne z punktu bezpiecznego użytkowania domu, ale rozumiemy, że w tej wyjątkowej sytuacji nasi klienci chcą zachować pełne zasady izolacji i nie narażać się na wizyty osób z zewnątrz. To odstąpienie dotyczy tylko przeglądów, które planowo miały zostać wykonane w okresie epidemii. Zakładamy, że będzie ono obowiązywać do 30 czerwca – wyjaśnia Agata Ambroziak-Rogulska, dyrektor Departamentu Produktu w LINK4.

Dodatkowo, LINK4 rozszerza zakres pomocy prawnej. Dotychczas każdy klient z ubezpieczeniem mieszkania mógł korzystać z porad prawnych. Klienci będą mogli teraz skonsultować także wszelkie wątpliwości związane z ich sytuacją zawodową lub utratą pracy.

wstecz