LINK4 z tytułem Dobra Marka 2017

Dodano: 23-12-2016

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń otrzymało wyróżnienie „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii ubezpieczenia komunikacyjne.

Wyróżnienie „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma" przyznawane jest przez redakcję Forum Biznesu oraz Biznes Trendy najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Wybór marek dokonywany jest na podstawie badania mającego na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach branżowych. W badaniu zwraca się uwagę na takie zmienne jak pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

Godło „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma" ma na celu wyłonienie najlepszych firm i marek na polskim rynku. „Wyróżnienie marki jest doskonałą formą podkreślenia statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość produktu lub usługi, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie brandu” – wskazują twórcy programu.

Przeczytaj cały artykuł
wstecz